Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija

Draugijos nariai

Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos narių sąrašas 2017 m.

Alytaus muzikos mokykla

  1. Lina Abromavičienė
  2. Violeta Baronienė
  3. Genovaitė Baniukevičienė
  4. Sonata Bazevičienė
  5. Jūratė Dambrauskienė
  6. Jolana Gumauskienė
  7. Vita Naujikienė
  8. Undinė Pinkevičienė
  9. Marijus Sūdžius
  10. Ilona Vasiliauskienė

Anykščių muzikos mokykla

  1. Irena Meldaikienė

Birštono meno mokykla

  1. Renata Bivainienė
  2. Dalia Laimutė Jegelevičienė
  3. Eglė Kiškienė
  4. Olga Zubavičienė

Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokykla

  1. Dalia Bukienė
  2. Romualda Butkevičienė
  3. Dalė Šimbelienė
  4. Ina Valotkienė
  5. Rima Zuozienė

Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokykla

  1. Ilona Bieliukienė
  2. Jūratė Bujokienė
  3. Danas Juškevičius
  4. Nona Kalvaitienė
  5. Liudmila Kotova
  6. Sondra Milušauskaitė
  7. Aušra Vilčinskienė

Elektrėnų meno mokykla

  1. Rita Andrejaitienė
  2. Jekaterina Dementjeva
  3. Vilma Gumbienė
  4. Rasa Hopenienė
  5. Ona Navickienė
  6. Rasa Simankovienė

Garliavos meno mokykla

  1. Jolanta Čeponienė
  2. Audronė Gudžienė
  3. Gražina Regina Leckienė
  4. Skaidrė Maldonienė
  5. Violeta Mazeliauskienė
  6. Rasa Motiejūnienė
  7. Ariadna Pakštienė
  8. Raimonda Emilija Pauzienė
  9. Alma Pliurienė
  10. Svetlana Trifonkova
  11. Janina Urbonavičienė

Jiezno vaikų muzikos mokykla

  1. Sonata Bukevičienė
  2. Rita Leitanienė
  3. Nijolė Noreikaitė

Jonavos meno mokykla

  1. Roma Balienė
  2. Adrijana Juškevičienė
  3. Regina Juškienė
  4. Elena Kubrakovskaya
  5. Liudmila Petrakova
  6. Daiva Petrošienė
  7. Skaidrė Reznikovienė
  8. Daina Suslavičienė
  9. Jolanta Šukienė
  10. Rita Trimonienė
  11. Loreta Valatkienė
  12. Jurgita Venskauskienė
  13. Lina Žiegienė

Jurbarko Antano Sodeikos muzikos mokykla

  1. Rosita Česnulevičiūtė
  2. Jovita Misiūnienė
  3. Danutė Švedienė

Kaišiadorių meno mokykla

  1. Sigita Adžgauskienė
  2. Daivutė Baltakienė
  3. Dalia Eidukienė
  4. Violeta Murauskienė
  5. Dalia Petrokienė
  6. Daiva Pilkienė
  7. Vaida Šimkutė

Kalvarijos muzikos mokykla

  1. Janina Jundulienė
  2. Vanda Ramanauskaitė
  3. Ilma Šalaševičienė

Kauno 1-oji muzikos mokykla

  1. Kristina Baltušienė
  2. Olga Baranauskienė
  3. Inga Baršauskienė
  4. Irena Bartkuvienė
  5. Daiva Bidvienė
  6. Ema Silvija Bojadžian
  7. Kornelija Brilinkevičiūtė
  8. Neringa Brukštienė
  9. Neringa Dainelytė
  10. Rima Eigirdienė
  11. Vida Grigaitienė
  12. Nijolė Jasilionienė
  13. Violeta Jucevičienė
  14. Leokadija Kepežinskienė
  15. Jolanta Knipienė
  16. Aušra Klovaitė-Berezinienė
  17. Rita Kochanauskaitė
  18. Jurgita Lapienytė
  19. Virginija Legan
  20. Aušra Leonavičienė
  21. Virginija Levickienė
  22. Laima Liutkauskienė
  23. Edita Matulionienė
  24. Svetlana Mažeikienė
  25. Sandra Mikušauskienė
  26. Domantas Milius
  27. Ramutė Pečeliūnienė
  28. Valerija Perednienė
  29. Lilija Petrauskienė
  30. Rasa Rasimavičienė
  31. Rita Rimkienė
  32. Eglė Sadauskaitė-Gerulienė
  33. Irena Sajenko
  34. Zinaida Sivakova
  35. Jolanta Snudaitienė
  36. Mantas Šidlauskas
  37. Jovita Vaičiulienė
  38. Daiva Vilčinskienė
  39. Teresė Nida Zubauskaitė
  40. Evelina Žigaitė
  41. Jūratė Žemaitytė
  42. Rūta Žostautienė

Kauno berniukų chorinio dainavimo mokykla „Varpelis“

  1. Jelena Kokštienė
  2. Ina Vaičienė

Kauno Juozo Gruodžio konservatorija

  1. Laima Aksamitauskienė

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija

  1. Sonata Pakutkienė
  2. Audronė Paškauskienė
  3. Rasa Rinkevičiūtė

Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokykla

  1. Zoja Ančenkova
  2. Laima Baršauskienė
  3. Eglė Čekanavičienė
  4. Živilė Elzbutienė
  5. Paulė Galinienė
  6. Loreta Haidari
  7. Zita Juciuvienė
  8. Rita Juknevičienė
  9. Rita Kigienė
  10. Sonata Klevinskienė
  11. Zita Kučinskaitė
  12. Žizelė Romualda Laurynienė
  13. Daina Marcinkevičiūtė
  14. Elena Muntrimienė
  15. Neringa Norvaišienė
  16. Ilona Pakėnienė
  17. Irina Petiajeva
  18. Liucija Stanionienė
  19. Jūratė Svidinskienė
  20. Birutė Širvinskienė
  21. Jūratė Šleinytė
  22. Giedrė Špečkauskaitė
  23. Agnė Tilindytė
  24. Viktorija Varapnickienė
  25. Jurga Varnaitė
  26. Lilija Vasnevskaja
  27. Rasa Zeniauskienė
  28. Kristina Žilinskienė

Kauno Miko Petrausko muzikos mokykla

  1. Svetlana Cibulskienė
  2. Valerija Dmitrenko
  3. Angelė Dumčiuvienė
  4. Vitalija Mačiokienė
  5. Jurgita Momotiukaitė-Ačienė
  6. Olga Petrušenko
  7. Agnė Pranculytė-Jončienė
  8. Agnė Rekuvienė
  9. Lusine Sargsyan
  10. Irina Tranauskienė
  11. Rūta Varnienė
  12. Liubovė Vilutienė

Kauno sakralinės muzikos mokykla

       1. Inga Gelažiūtė

Kauno „Vyturio” gimnazija, muzikos skyrius

  1. Aušra Banaitienė
  2. Liudmila Čekišova
  3. Aldona Didžiulytė
  4. Gražina Dzindzilienė
  5. Sigutė Garšanovė
  6. Danguolė Gopanienė
  7. Vita Karužaitė
  8. Asta Matonienė
  9. Daina Skudžinskaitė
  10. Jolanda Zemlevičienė


Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykla

  1. Sandra Kalvaitytė
  2. Valda Puskunigienė
  3. Laima Rotomskienė
  4. Živilė Samulionienė

Kelmės meno mokykla

  1. Irena Leskauskienė

Kėdainių muzikos mokykla

  1. Sigita Aukštiejūtė-Morkūnienė
  2. Jurgita Čerenkovienė
  3. Asta Černikauskienė
  4. Irena Kaupienė
  5. Olga Lukšienė
  6. Larisa Melnikienė
  7. Aelita Petrauskienė
  8. Vaida Prušinskienė
  9. Gileta Rasčiauskienė
  10. Audronė Risakovienė
  11. Edita Sasnauskienė
  12. Lina Šidlauskaitė

Lazdijų meno mokykla

  1. Vilma Grigaitienė
  2. Valė Stumbrienė
  3. Daiva Varževičienė
  4. Rima Vekterienė

Marijampolės meno mokykla

  1. Dainora Aravičienė
  2. Violeta Bekešienė
  3. Vilija Biveinienė
  4. Rasa Duliūnaitė
  5. Rasuolė Girdzijauskaitė
  6. Dalia Grinevičienė
  7. Rasa Kyburienė
  8. Vilija Kulikauskienė
  9. Rita Marcinkevičienė
  10. Svetlana Maurutienė
  11. Aušra Morkūnienė
  12. Giedrė Stanionienė

Prienų meno mokykla

  1. Vitalija Aukštakalnienė
  2. Aušra Jaskutėlienė
  3. Oksana Kovalenko
  4. Daiva Radzevičienė
  5. Snieguolė Sinkevičienė
  6. Tamara Speteliūnienė

Radviliškio muzikos mokykla

  1. Irina Jeriomenko
  2. Ernesta Linkevičienė
  3. Asta Minciuvienė
  4. Kęstutis Pakštas
  5. Laura Petkuvienė
  6. Diana Sabulienė
  7. Vera Silickaja
  8. Aurelija Šakėnienė
  9. Daina Vedeckienė
  10. Vilma Žilienė

Raseinių meno mokykla

  1. Džiuljeta Banienė
  2. Jūratė Daugėlienė
  3. Valdemara Dauknaitė
  4. Birutė Galdikienė
  5. Sigita Grubliauskaitė
  6. Gintarė Gudaitienė
  7. Laisvida Juodytė
  8. Saulė Krečkauskienė
  9. Jolita Oržekauskaitė
  10. Jolanta Sederevičiūtė
  11. Alina Skirmantaitė

Šakių meno mokykla

  1. Bronislava Bajoriūnaitė
  2. Marija Čiapaitė
  3. Justina Frankaitė
  4. Daiva Martinaitienė
  5. Agnė Martinaitytė
  6. Sonata Povilaitienė
  7. Gintvilė Samajauskienė
  8. Laima Ona Stanaitienė

Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

  1. Loreta Bubnienė
  2. Deimantė Burokaitė
  3. Monika Černauskaitė
  4. Ela Grigorjeva
  5. Viktoras Juščenko
  6. Neringa Krikščiūnė
  7. Irina Kudinova
  8. Ina Lapukienė
  9. Virginija Mitrijevienė
  10. Renata Stauskienė
  11. Adelaida Sutkienė
  12. Kristina Vedeckienė
  13. Saulė Žentelienė

Šiaulių Dainų muzikos mokykla

  1. Audronė Baranauskienė
  2. Jūratė Narvilienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

  1. Ilona Slabovienė

Vilkaviškio muzikos mokykla

  1. Žaneta Alkevičienė
  2. Kristina Beržanskienė
  3. Rūta Burbulienė
  4. Kristina Cibulskienė
  5. Arnoldas Jasevičius
  6. Lina Kazakevičienė
  7. Roma Lakickienė
  8. Dalia Matulaitienė
  9. Loreta Paškauskienė
  10. Sidona Pudinskienė
  11. Lina Rekevičienė

Veiverių Antano Kučingio meno mokykla

  1. Rūta Bimbaitė
  2. Rasa Derbutienė
  3. Renata Morkūnienė

Vilkaviškio vyskupijos KKC meno mokykla

  1. Nadiežda Liberis
  2. Revalis Pliskus
  3. Angelė Radzevičienė

Zarasų meno mokykla

  1. Danguolė Petrašiūnienė
  2. Liudmila Vorobjova