Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija

Pavasarinis mainų koncertas

Alina Skirmantaitė
Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo mokytoja 
 
 
Saulėtas, nuostabiais paukščių balsais skambantis, šiltas ir gražaus pavasaris šiemet tapo ypatingu Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo muzikantams.
 
2014 metų balandžio 4 dieną jaunosios pianistės Algimantė Ambrulaitytė, Gina Gustaitė, Justė Kruvelytė, Gerda Vaitkutė (mokyt. A.Skirmantaitė), Ema Andriuškaitė, Gabija Laurinavičiūtė, Skaistė Jurkšaitytė, Aida Nacevičiūtė (vyr.mokyt. Dž.Banienė) ir jaunasis saksofonininkas Lukas Noreika (vyr.mokyt. A.Krištapavičius) dalyvavo Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo ir Kauno I muzikos mokyklos mainų koncerte. Renginį organizavo mokytojai Domantas Milius, Evelina Žigaitė (Kauno I muzikos mokykla) ir Alina Skirmantaitė (RMM Ariogalos filialas). 
 
Koncertas buvo ypatingas savo kūrinių, stilių įvairove. Skambėjo nuostabūs fortepijoninės muzikos kūriniai, kuriuos atliko ne tik mūsų mokyklos, bet ir Kauno I muzikos mokyklos jaunosios pianistės Agnė Gasparavičiūtė, Aurida Bajorinaitė (mokyt. E.Žigaitė). Čigonų dainų ritmais džiugino ksilofonininkas Povilas Santockis, o šiuolaikinės muzikos kūrinius atliko būgnininkai Mantvydas Šamborskis ir Augustas Rudzevičius. Juos paruošė mokytojas A.Macas. 
 
Koncertui pasibaigus mokiniai dalinosi įspūdžiais, puikiomis nuotaikomis, mokytojai - gerąja darbo patirtimi. Tikimės, kad ši nauja tarp dviejų mokyklų užsimezgusi draugystė tęsis ilgai, o mūsų širdis džiugins dar ne vienas mainų koncertas. 
 
 
Mainu koncerto dalyviai 2014 04 04