Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Šių metų kovo 14 dieną Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje vyko tradicinis kasmetinis papildomo fortepijono klasės mokinių fortepijoninių ansamblių ir pjesių konkursas. Šis renginys, inicijuotas mokytojų Valerijos Perednienės ir buvusios ilgametės papildomo fortepijono klasės vedėjos Danutės Lapienienės, organizuojamas jau daugiau nei du dešimtmečius. Džiugu, kad kiekvienais metais konkursas sulaukia itin didelio dalyvių susidomėjimo, jame dalyvauja įvairių klasių ir specialybių mokiniai, grojantys papildomu instrumentu fortepijonu. Šiais metais konkurse pasirodė net 44 mokiniai, iš kurių 10 ansamblių ir 26 solistai.

Konkursas ypatingas tuo, kad jo komisijoje dirba ne tik mokytojai, bet ir vaikai, gabiausi ir talentingiausi mokiniai. Šiais metais konkurso komisijos nariais mokiniais tapo Justina Mockapetrė, Martyna Puskunigytė ir Aurimas Vorobjovas, kurie kartu su mokytojomis Rasa Derbutiene, Valerija Peredniene ir Daiva Bidviene vertino konkurso dalyvių pasirodymus. Galime pasidžiaugti, kad komisijos nariai mokiniai žavėjo brandžiu meniniu ir techniniu supratimu, dirbo labai profesionaliai, taikė tikslingas pastabas. Komisijos narė, 10 klasės mokinė Martyna Puskunigytė dalijosi įspūdžiais: „Vertinimo komisijoje buvau pirmą kartą, tačiau man patiko. Iš tiesų niekada nebūčiau pagalvojusi, jog taip sunku vertinti kitus. Labai džiaugiuosi, kad mokiniai nuoširdžiai stengiasi, ruošiasi, svarbiausia, kad turi noro, užsispyrimo, nes norint pasiruošti konkursui, jo labai reikia. Kiekvienam palinkėsiu, kad toliau muzikuotų!“

Konkursui mokinius paruošė mokytojai: Valerija Perednienė, Violeta Gudaitienė, Daiva Bidvienė, Irena Bartkuvienė, Eglė Valantinienė, Sandra Mikušauskienė, Neringa Dainelytė, Domantas Milius, Eglė Sadauskaitė-Gerulienė, Zinaida Sivakova, Violeta Jucevičienė, Silvija Jermakovaitė, Daiva Vilčinskienė, Romualda Vainauskienė, Loreta Biliunskienė, Irena Sajenko, Larisa Šestakova, Rita Rimkienė, Mantas Šidlauskas.

Konkursą organizavo: papildomo fortepijono klasės vadovė Violeta Jucevičienė, mokytojos Valerija Perednienė, Daiva Bidvienė, Silvija Jermakovaitė, Neringa Dainelytė, Zinaida Sivakova. Konkurso kuratorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Derbutienė. Konkursą šauniai vedė mokytoja Zinaida Sivakova.

Parengė vyr. akompaniatorė, mokytoja Silvija Jermakovaitė

Nuotraukų autorė mokytoja ekspertė Violeta Jucevičienė

Draugijos pirmininkė

Violeta Jucevičienė, +370 676 26289

Svetainės administratorė

Jurgita Lapienytė, +370 613 18686

 

Rašykite mums: draugija@pianistas.lt

Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija
Adresas: Vytauto pr. 44, LT-44329 Kaunas
Kodas: 191950127
A/s: LT134010051003878416,
Bankas: AB LUMINOR bankas