Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gruodžio 7 d. puikioje, jau kalėdine eglute pasipuošusioje Kauno 1-osios muzikos mokyklos salėje nuskambėjo X-ojo E. Pozzoli etiudus atliekančių Kauno krašto muzikos mokyklų mokinių festivalis. Visi vėl gali džiaugtis dalyvaudami ne nuotoliniame renginyje. Scenoje atlikti etiudą yra didelis iššūkis. Norinčių dalyvauti buvo tikrai nemažai, bet užklupusios peršalimo ligos išretino dalyvių gretas vos ne perpus. Išliko stipriausi, klausytojus tikrai nudžiuginę savo techniniu lygiu ir drąsiomis interpretacijomis.

E. Pozzoli etiudai skamba Lietuvoje jau 10 metų, kai jų natas gavome Italijoje, labai rimtame E. Pozzoli vardo dviejų turų konkurse, kur šie etiudai buvo privalomas repertuaras. Labai džiaugiuosi, kad galėjome paįvairinti techniškai nelengvų kūrinių repertuarą, naudojamą mūsų jaunųjų pianistų lavinimui. Etiudai po truputį populiarėja, festivalio geografija plečiasi, vaikai ir tėveliai džiaugiasi švente.

Manau, festivalis gyvuos ir toliau. Labai kviečiame drąsiau dalyvauti Kauno kraštų mokyklų mokinukus. Festivalio laikas ir toliau liks kiekvienų metų gruodžio pradžia, o natas bet kada galite gauti, paprašę elektroniniu paštu editamatu@gmail.com. Didelis ačiū Kauno krašto mokytojų draugijos pirmininkei Violetai Jucevičienei už puikią festivalio organizaciją! Iki malonių susitikimų ateityje!

Festivalio koordinatorė Edita Matulionienė

 

Draugijos pirmininkė

Violeta Jucevičienė, +370 676 26289

Svetainės administratorė

Jurgita Lapienytė, +370 613 18686

 

Rašykite mums: draugija@pianistas.lt

Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija
Adresas: Vytauto pr. 44, LT-44329 Kaunas
Kodas: 191950127
A/s: LT134010051003878416,
Bankas: AB LUMINOR bankas